Dodał: Anna Data: 21/01/2020 - 08:58:23
Rodzice

Dnia 21 stycznia br. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia biblioteczne ,,Gry i zabawy naszych babć'', które poprowadził pan Michał Wenerski z Biblioteki Pedagogicznej w Kutnie.Poprzez zabawę, zajęcia  ruchowe i prezentację dzieci dowiedziały się jak w dawnych latach ich dziadkowie spędzali wolny czas. Pan Bibliotekarz opowiadał przedszkolakom jak populrne w dawnych latach były gry i zabawy ruchowe ze śpiewem typu: „Budujemy mosty”, „Jawor”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”.Dzieci obejrzały prezentację przygotowaną przez pana Michała, poznały zasady kilku gier takich jak: cymbergaj, zabawa w klasy, pierścień.Jesteśmy przekonane, że dzięki temu spotkaniu najmłodsze pokolenie wykorzysta potencjał tkwiący w zabawach sprzed lat i większą część czasu spędzi bawiąc się w gronie rówieśników.

galeria

Dodał: Anna Data: 21/01/2020 - 08:05:26
Rodzice

W dniu 21 stycznia br. Staś , nasz kolega  jako pierwszy z grupy III obchodził swoje 6 Urodziny. Z tej okazji poczęstował wszystkich pysznymi cukierkami, przyjął buziaki oraz serdeczne życzenia od dzieci i Pań w przedszkolu.  Wszystkiego najlepszego Stasiu, życzymy Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. 

galeria

Dodał: Anna Data: 21/01/2020 - 07:53:14
Rodzice

W dniu 17 stycznia maluszki z grupy I i II obchodziły Międzynarodowym Dzień Kubusia Puchatka. Święto przypada na 18 stycznia w dzień urodzin pisarza Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia tego dnia. Nasze przedszkolaki oczywiście o tym nie zapomniały i wspólnie świętowaliśmy urodziny Kubusia :) Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola z maskotką Kubusia Puchatka lub któregoś z jego przyjaciół. Wysłuchały bajkę o Kubusiu Puchatku pt. "Miodowe drzewo" mogły zdegustować miodu na waflach oraz malowały postać Kubusia. Na koniec każdy zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Dodał: Anna Data: 17/01/2020 - 06:05:14
Rodzice

Dziś swoje 5-te urodziny obchodził Kubuś z grupy III. Wszyscy odśpiewali solenizantowi 100 lat i złożyli mu najserdeczniejsze życzenia.

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia! Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! 

galeria

 

Dokumenty - rekrutacji

   

GaleriaPolecamy